Programma - Website v.v. RPC uit Eindhoven

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 feb 11:00 JO10-1 .
5 feb 14:30 Hoogeloon 1 (zon) RPC Eindhoven 1 (zon)
12 feb 14:30 RPC Eindhoven 1 (zon) NWC 1 (zon)
26 feb 14:30 MVC'19 1 (zon) RPC Eindhoven 1 (zon)
26 feb 12:00 RPC Eindhoven 2 (zon) FC Eindhoven AV 2 (zon)
12 feb 12:00 Pusphaira 2 (zon) RPC Eindhoven 2 (zon)
5 feb 12:00 RPC Eindhoven 2 (zon) Braakhuizen 2 (zon)
12 feb 14:30 Woenselse Boys 6 (zon) RPC Eindhoven 3 (zon)
5 feb 12:00 RPC Eindhoven 3 (zon) Braakhuizen 3 (zon)
12 feb 12:00 RPC Eindhoven 4 (zon) SV Unitas'59 6 (zon)
5 feb 10:00 SBC 5 (zon) RPC Eindhoven 4 (zon)
12 feb 14:00 RPC Eindhoven 5 (zon) SBC 7 (zon)
5 feb 12:00 Best Vooruit 5 (zon) RPC Eindhoven 5 (zon)
12 feb 12:30 S.V. Tongelre 4 (zon) RPC Eindhoven 6 (zon)
5 feb 10:00 RPC Eindhoven 6 (zon) FC Eindhoven AV 6 (zon)
12 feb 10:30 DOSL 7 (zon) RPC Eindhoven 7 (zon)
5 feb 10:00 RPC Eindhoven 7 (zon) RKVVO 8 (zon)
26 feb 10:00 RPC Eindhoven 7 (zon) RKSV Heeze 6 (zon)
12 feb 11:00 DVS 4 (zon) RPC Eindhoven 8 (zon)
5 feb 10:00 RPC Eindhoven 8 (zon) RKSV Heeze 7 (zon)
12 feb 12:00 RPC Eindhoven 9 (zon) SV Budel 6 (zon)
5 feb 10:00 DVS 3 (zon) RPC Eindhoven 9 (zon)
26 feb 12:00 Nieuw Woensel 4 (zon) RPC Eindhoven 9 (zon)
12 feb 10:00 RPC Eindhoven 10 (zon) Brabantia 7 (zon)
5 feb 12:00 SBC 11 (zon) RPC Eindhoven 10 (zon)
26 feb 10:00 RPC Eindhoven 10 (zon) Nieuw Woensel 11 (zon)
12 feb 10:00 SV Unitas'59 9 (zon) RPC Eindhoven 11 (zon)
5 feb 12:00 RPC Eindhoven 11 (zon) Brabantia 10 (zon)
26 feb 10:00 RPC Eindhoven 12 (zon) SBC 10 (zon)
4 feb 11:30 RPC Eindhoven G1JM Bavel G1
11 feb 10:30 DBS G2 RPC Eindhoven G1JM
4 feb 15:00 RPC Eindhoven JO19-1 SV Budel JO19-1
11 feb 13:30 ST Sparta'18/Kronenberg JO19-1 RPC Eindhoven JO19-1
11 feb 14:30 Olympia Boys JO19-1 RPC Eindhoven JO19-2
4 feb 15:00 RPC Eindhoven JO19-2 Sparta'25 JO19-2
11 feb 15:00 RPC Eindhoven JO19-3 UNA JO19-2
4 feb 15:30 Rhode/VSB JO19-2 RPC Eindhoven JO19-3
11 feb 15:00 RPC Eindhoven JO18-1 Nieuw Woensel JO18-1
4 feb 15:00 RPC Eindhoven JO18-2 RPC Eindhoven JO18-1
11 feb 14:30 ZSC JO18-1 RPC Eindhoven JO18-2
11 feb 15:00 RPC Eindhoven JO16-1 Baardwijk JO16-1
4 feb 13:00 sv O.S.S. 1920 JO16-1 RPC Eindhoven JO16-1
25 feb 10:30 HSSC'61 JO16-1 RPC Eindhoven JO16-1
4 feb 14:30 Braakhuizen JO16-1 RPC Eindhoven JO16-2
4 feb 15:00 RPC Eindhoven JO16-3 Margriet JO16-2
11 feb 13:15 OJC ROSMALEN JO16-4 RPC Eindhoven JO16-3
4 feb 13:00 Bladella JO15-1 RPC Eindhoven JO15-1
11 feb 13:00 RPC Eindhoven JO15-1 SV Unitas'59 JO15-1
4 feb 13:15 Marvilde JO15-1 RPC Eindhoven JO15-2
25 feb 12:15 RKSV Nuenen JO15-3 RPC Eindhoven JO15-2
11 feb 15:00 RPC Eindhoven JO15-3 Tuldania JO15-1JM
4 feb 12:30 Hapert JO15-1 RPC Eindhoven JO15-3
4 feb 11:15 Wilhelmina Boys JO14-1JM RPC Eindhoven JO14-1
11 feb 13:00 RPC Eindhoven JO14-1 DESM JO14-1
4 feb 11:15 Oirschot Vooruit JO14-1 RPC Eindhoven JO14-2
11 feb 13:00 RPC Eindhoven JO14-2 Geldrop JO14-1
25 feb 13:00 RKVVO JO14-1 RPC Eindhoven JO14-2
4 feb 11:30 RPC Eindhoven JO14-3JM UNA JO14-2
11 feb 12:00 DVS JO14-2 RPC Eindhoven JO14-3JM
11 feb 11:30 Mierlo Hout JO13-1 RPC Eindhoven JO13-1
4 feb 13:00 RPC Eindhoven JO13-1 Sparta'25 JO13-1JM
25 feb 13:00 RPC Eindhoven JO13-1 Rood Wit V JO13-1JM
4 feb 13:00 RPC Eindhoven JO13-2 S.V. Brandevoort JO13-3
11 feb 9:15 ELI JO12-1 RPC Eindhoven JO12-1
4 feb 11:30 RPC Eindhoven JO12-1 PSV JO12-2
6 feb 18:00 RPC Eindhoven JO12-2 Brabantia JO12-2
11 feb 11:30 RPC Eindhoven JO12-2 SV De Braak JO12-1
4 feb 11:30 Woenselse Boys JO12-1 RPC Eindhoven JO12-2
4 feb 10:15 RPC Eindhoven JO12-3 SV Valkenswaard JO12-2JM
11 feb 10:15 RPC Eindhoven JO12-3 RKSV Heeze JO12-1
11 feb 11:30 RKVVO JO12-2JM RPC Eindhoven JO12-4JM
4 feb 9:45 UNA JO12-3 RPC Eindhoven JO12-4JM
4 feb 11:30 RPC Eindhoven JO12-5 EMK JO12-2
11 feb 10:00 Geldrop JO12-5 RPC Eindhoven JO12-5
25 feb 11:30 Brabantia JO12-4 RPC Eindhoven JO12-6
11 feb 8:45 RPC Eindhoven JO12-6 FC Eindhoven AV JO12-4
4 feb 10:00 Wilhelmina Boys JO12-3 RPC Eindhoven JO12-6
4 feb 10:15 Reusel Sport/CoTrans JO11-1 RPC Eindhoven JO11-1
11 feb 11:30 RPC Eindhoven JO11-1 SV Valkenswaard JO11-1JM
11 feb 10:15 RPC Eindhoven JO11-2 SV Unitas'59 JO11-4
4 feb 11:45 De Valk JO11-2 RPC Eindhoven JO11-2
11 feb 10:00 SV Valkenswaard JO11-2 RPC Eindhoven JO11-3
4 feb 10:15 RPC Eindhoven JO11-3 FC Cranendonck JO11-1
11 feb 10:00 Rood Wit V JO11-2 RPC Eindhoven JO11-4
4 feb 10:30 DOSL JO11-2 RPC Eindhoven JO11-4
4 feb 8:45 RPC Eindhoven JO11-5JM DOSL JO11-3
11 feb 8:45 RPC Eindhoven JO11-5JM S.V. Brandevoort JO11-5
11 feb 10:00 RPC Eindhoven JO10-1 Geldrop JO10-1
4 feb 10:00 RPC Eindhoven JO10-2 SV Valkenswaard JO10-1JM
11 feb 10:00 RKVVO JO10-1 RPC Eindhoven JO10-2
11 feb 10:00 RPC Eindhoven JO10-3 DBS JO10-3
4 feb 10:15 Acht JO10-2 RPC Eindhoven JO10-3
4 feb 10:00 RPC Eindhoven JO10-4 De Valk JO10-2
11 feb 8:45 Woenselse Boys JO10-2 RPC Eindhoven JO10-4
4 feb 10:00 RPC Eindhoven JO10-5JM FC Cranendonck JO10-2
11 feb 10:00 Dommelen JO10-2JM RPC Eindhoven JO10-5JM
11 feb 10:00 RPC Eindhoven JO10-6 RKVVO JO10-5JM
4 feb 9:30 DVS JO10-2 RPC Eindhoven JO10-6
11 feb 9:00 Acht JO9-1 RPC Eindhoven JO9-1
4 feb 10:00 RPC Eindhoven JO9-1 SV Unitas'59 JO9-1
4 feb 10:00 RPC Eindhoven JO9-2 S.V. Tongelre JO9-1
11 feb 9:00 Best Vooruit JO9-1 RPC Eindhoven JO9-2
11 feb 10:00 RPC Eindhoven JO9-3 RKSV Heeze JO9-4JM
4 feb 8:45 Geldrop JO9-3 RPC Eindhoven JO9-3
4 feb 10:00 RPC Eindhoven JO9-4 EMK JO9-2
11 feb 8:30 RKSV Nuenen JO9-4 RPC Eindhoven JO9-4
11 feb 9:00 RPC Eindhoven JO9-5 EMK JO9-3
4 feb 9:00 RPC Eindhoven JO9-5 .
11 feb 9:00 Best Vooruit JO9-4 RPC Eindhoven JO9-6
4 feb 9:00 DBS JO9-3 RPC Eindhoven JO9-6
4 feb 9:00 RPC Eindhoven JO9-7 DBS JO9-5
11 feb 9:00 Waalre JO9-1 RPC Eindhoven JO9-7
11 feb 8:45 SV Budel JO8-1 RPC Eindhoven JO8-1
4 feb 9:00 RPC Eindhoven JO8-1 RKVVO JO8-1
11 feb 9:00 Acht JO8-1 RPC Eindhoven JO8-2
4 feb 9:00 RPC Eindhoven JO8-2 DVS JO8-1
4 feb 9:00 Reusel Sport/CoTrans JO8-3JM RPC Eindhoven JO8-3
11 feb 9:00 RPC Eindhoven JO8-3 Dommelen JO8-3
4 feb 9:00 Waalre JO8-3 RPC Eindhoven JO8-4
11 feb 9:00 RPC Eindhoven JO8-4 DVS JO8-3
11 feb 9:00 Braakhuizen JO8-2 RPC Eindhoven JO8-5
4 feb 9:00 RPC Eindhoven JO8-5 S.V. Brandevoort JO8-3
11 feb 9:00 RPC Eindhoven JO8-6 Maarheeze JO8-1
4 feb 8:45 SV Valkenswaard JO8-2 RPC Eindhoven JO8-6
4 feb 9:25 RPC Eindhoven JO7-1 SV Valkenswaard JO7-4
11 feb 9:05 RPC Eindhoven JO7-1 Dommelen JO7-1/2
11 feb 9:25 SV Valkenswaard JO7-4 RPC Eindhoven JO7-1
4 feb 9:05 SV Valkenswaard JO7-1 RPC Eindhoven JO7-1
11 feb 8:45 RPC Eindhoven JO7-1 Waalre JO7-1
4 feb 8:45 DOSL JO7-1JM RPC Eindhoven JO7-1
11 feb 8:30 RKSV Nuenen JO7-3 RPC Eindhoven JO7-2
4 feb 9:55 S.V. Tongelre JO7-1 RPC Eindhoven JO7-2
11 feb 9:10 S.V. Tongelre JO7-1 RPC Eindhoven JO7-2
4 feb 9:15 RKSV Nuenen JO7-2 RPC Eindhoven JO7-2
11 feb 8:50 RPC Eindhoven JO7-2 SV Unitas'59 JO7-4
4 feb 9:35 RPC Eindhoven JO7-2 SV Unitas'59 JO7-3
4 feb 9:30 RPC Eindhoven JO7-3 De Valk JO7-2
11 feb 9:40 Rood Wit V JO7-2JM RPC Eindhoven JO7-3
4 feb 10:10 RPC Eindhoven JO7-3 Rood Wit V JO7-2JM
11 feb 9:00 DBS JO7-3 RPC Eindhoven JO7-3
11 feb 9:20 RPC Eindhoven JO7-3 Brabantia JO7-2
4 feb 9:50 Waalre JO7-2 RPC Eindhoven JO7-3
11 feb 8:45 Best Vooruit JO7-2 RPC Eindhoven JO7-4
11 feb 9:05 SV Unitas'59 JO7-2 RPC Eindhoven JO7-4
4 feb 8:45 RPC Eindhoven JO7-4 UNA JO7-1JM
4 feb 9:25 DBS JO7-2 RPC Eindhoven JO7-4
4 feb 9:05 RPC Eindhoven JO7-4 Woenselse Boys JO7-1
11 feb 9:25 RPC Eindhoven JO7-4 DBS JO7-2
11 feb 9:00 RPC Eindhoven JO7-5JM Woenselse Boys JO7-1
4 feb 9:05 RPC Eindhoven JO7-5JM Best Vooruit JO7-2
11 feb 9:20 UNA JO7-1JM RPC Eindhoven JO7-5JM
4 feb 9:25 SJO Juventud JO7-1 RPC Eindhoven JO7-5JM
11 feb 9:40 RPC Eindhoven JO7-5JM SJO Juventud JO7-1
4 feb 8:45 SV Unitas'59 JO7-2 RPC Eindhoven JO7-5JM
11 feb 8:50 RPC Eindhoven JO7-6 Brabantia JO7-4
11 feb 9:10 SV Unitas'59 JO7-5 RPC Eindhoven JO7-6
11 feb 8:30 SV Unitas'59 JO7-9 RPC Eindhoven JO7-6
4 feb 10:30 RPC Eindhoven JO7-6 DBS JO7-6
4 feb 10:50 Woenselse Boys JO7-3 RPC Eindhoven JO7-6
4 feb 11:10 RPC Eindhoven JO7-6 SV Unitas'59 JO7-5
4 feb 10:30 ELI MO13-1 (9-tal) RPC Eindhoven MO13-1
11 feb 11:30 RPC Eindhoven MO13-1 RKSVO MO13-1 (9-tal)
4 feb 8:45 SV Valkenswaard JO10-2JM RPC Eindhoven MO10-1
11 feb 10:00 RPC Eindhoven MO10-1 Waalre MO10-1
25 feb 9:00 Waalre JO8-1 RPC Eindhoven MO8-1
4 feb 10:15 FC Eindhoven AV JO8-4 RPC Eindhoven MO8-1
11 feb 9:00 RPC Eindhoven MO8-1 Acht JO8-4
26 feb 12:00 RKDSV VR1 (zon) RPC Eindhoven VR1 (zon)
5 feb 10:00 Wilhelmina Boys VR1 (zon) RPC Eindhoven VR1 (zon)
12 feb 12:00 RPC Eindhoven VR1 (zon) SVSSS VR2 (zon)
12 feb 10:00 SBC VR1 (zon) RPC Eindhoven VR2 (zon)
5 feb 14:00 RPC Eindhoven VR2 (zon) UNA VR1 (zon)
26 feb 10:30 Rood Wit'67/Plus VR1 (zon) RPC Eindhoven VR2 (zon)
5 feb 10:30 Geldrop VR2 (zon) RPC Eindhoven VR3 (zon)
12 feb 12:00 RPC Eindhoven VR3 (zon) Pusphaira VR3 (zon)
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!